Lovecraft Escape

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm 5.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici ART-Tech
Lovecraft Escape mobil oyunu korku filmlerini aratmayan türden bir aksiyon oyunudur.

Gece yatağınıza uzanın ve ışıkları kapatarak Lovecraft Escape mobil oyununu oynamaya başlayın. Oyuna başladığınız anda göreceksiniz ki kendinizi bir anda korku filmi içerisinde hissetmeye başlayacaksınız. Bu durumda sizlere ekstra bir heyecan verecektir. Bu sebeple Lovecraft Escape mobil oyununu Android cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. 

Bir korku filminin baş karakteri olduğunuzu düşünün ve karanlığın içerisinde ilerleme çalıştığınızı hayal edin. Peşinizden sürekli korkunç ruhlar sizi takip edecekler. Issız bir ormandasınız ve peşinizi korku asla bırakmıyor. Bunlara rağmen yolunuzu bulabilecek misiniz?

Beklenmedik bir şekilde Howard, hayal edebileceği en karanlık hikayenin kahramanı oldu. Ve Necronomicon'u bulabilen ve kıyametini engelleyen tek kişi o. Bunu gerçekleştirmek için, ritüel eserler toplamak ve aynı anda onu durdurmak isteyen varlıklardan kaçmak zorunda kalacak bir yolculuğa çıkmalıdır. Ve bazen bunlar insan olacak. Lovecraft Escape, her bölümün Providence'dan korku efendisinin hikayelerine dayanan sonsuz ayrı bir alandaki klasik koşu üzerine kurulu başarılı bir mobil oyun olarak sizlere önerebileceğiniz bir oyundur. 

Lovecraft Escape indir